| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 19,05 mm |
| за номер артикул | 4285 |
| разстояние между дупките за закрепване | 37,5 |
| спирачна система | APL |
| мярка на резбата | 3/8 24 UNF |
| отвор | 20,64 mm |
| материал | чугун |
| разстояние между дупките за закрепване | 37,5 |
| отвор | 20,64 mm |
| мярка на резбата | 3/8 24 UNF |
| материал | чугун |
| за номер артикул | 4286 |
| спирачна система | APL |
| мярка на резбата | 3/8 24 UNF |
| спирачна система | APL |
| разстояние между дупките за закрепване | 8,9 |
| отвор | 19,05 mm |
| за номер артикул | 4411 |
| материал | чугун |
| спирачна система | APL |
| разстояние между дупките за закрепване | 8,9 |
| за номер артикул | 4412 |
| материал | чугун |
| мярка на резбата | 3/8 24 UNF |
| отвор | 15,87 mm |
| разстояние между дупките за закрепване | 37 |
| отвор | 23,81 mm |
| мярка на резбата | 3/8 24 UNF |
| материал | чугун |
| за номер артикул | 4409 |
| спирачна система | APL |
| разстояние между дупките за закрепване | 37 |
| спирачна система | APL |
| за номер артикул | 4410 |
| материал | чугун |
| отвор | 23,81 mm |
| мярка на резбата | 3/8 24 UNF |
| спирачна система | Lockheed |
| диаметър на цилиндровото буталото | 19,05 mm |
| диаметър | 19,05 mm |