| диаметър | 19,05 mm |
| диаметър | 22,2 mm |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Bendix/Seat |
| мярка на резбата | 10 x 1,25 |
| материал | чугун |
| за номер артикул | 4405 |
| спирачна система | Bendix |
| разстояние между дупките за закрепване | 35 |
| отвор | 19,05 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 19,05 mm |
| междуколесно разстояние | 1,25 mm |
| ограничение за производител | BENDIX |
| диаметър | 19 mm |
| материал | чугун |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 19,05 mm |
| диаметър | 19 mm |
| спирачна система | BOSCH/BENDIX |
| материал | леярски чугун |
| мярка на резбата 1 | M10x1.25 |
| тегло | 0,34 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 19,05 mm |
| междуколесно разстояние | 1,25 mm |