| диаметър | 17,5 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Lucas |
| диаметър | 17,5 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate/Fag |
| отвор | 19,05 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| междуколесно разстояние | 1 mm |
| разстояние между дупките за закрепване | 35 |
| спирачна система | APL/Bendix |
| за номер артикул | 4452 |
| материал | чугун |
| отвор | 19,05 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 17,5 mm |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 17,5 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Bendix |
| спирачна система | Bendix |
| разстояние между дупките за закрепване | 35 |
| за номер артикул | 4453 |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| отвор | 17,46 mm |
| материал | чугун |
| отвор | 17,46 mm |
| страна на монтаж | заден монтаж |
| междуколесно разстояние | 1,25 mm |
| отвор | 19,05 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| междуколесно разстояние | 1 mm |
| диаметър | 19,05 mm |
| отвор | 17,46 mm |
| разстояние между дупките за закрепване | 35 |
| спирачна система | Bendix |
| мярка на резбата | 10 x 1,25 |
| за номер артикул | 4442 |
| материал | чугун |
| диаметър на цилиндровото буталото | 19,05 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| за номер артикул | A 12 084 |
| отвор | 19,05 mm |
| материал | чугун |
| спирачна система | APL/Bendix |