| диаметър | 19 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Bendix |
| спирачна система | TRW |
| за номер артикул | 4302 |
| разстояние между дупките за закрепване | 34 |
| отвор | 19,05 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| материал | чугун |
| отвор | 19 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| диаметър на цилиндъра | 22,2 mm |
| мярка на резбата | 1xM10x1 |
| материал | чугун |
| разстояние между дупките за закрепване | 34 |
| за номер артикул | 4694 |
| спирачна система | PAL |
| разстояние между дупките за закрепване | 34 |
| отвор | 22,2 mm |
| материал | чугун |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| материал | чугун |
| за номер артикул | 4301 |
| разстояние между дупките за закрепване | 34 |
| отвор | 22,2 mm |
| отвор | 19,05 mm |
| страна на монтаж | заден монтаж |
| спирачна система | спирачно цилиндърче на колелото с вгр.регулатор на спир.сила |
| ограничение за производител | TRW |
| диаметър | 19 mm |
| диаметър | 19,05 mm |