| спирачна система | ATE/FTE |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| за номер артикул | A 12 179 |
| отвор | 19,05 mm |
| материал | чугун |
| диаметър | 19,05 mm |
| материал | алуминий |
| разстояние между дупките за закрепване | 21 |
| спирачна система | ATE/FTE |
| за номер артикул | 4290 |
| материал | чугун |
| отвор | 19,05 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 19 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 19,05 mm |
| мярка на резбата | 10X1 |
| материал | алуминий |
| ограничение за производител | FTE |
| диаметър | 19,05 mm |
| материал | чугун |
| отвор | 19,05 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| материал | алуминий |
| вътрешен диаметър | 19,05 mm |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,2 kg |
| необходими бройки | 2 |
| отвор | 19,05 mm |
| материал | алуминий |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| материал | алуминий |
| за номер артикул | 4372 |
| спирачна система | ATE/FTE |
| разстояние между дупките за закрепване | 10,5 |
| отвор | 19,05 mm |
| вътрешен диаметър | 19,05 mm |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,2 kg |
| необходими бройки | 2 |
| отвор | 19,05 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| материал | алуминий |
| ограничение за производител | FTE |
| материал | алуминий |
| диаметър | 19,05 mm |
| обърни внимание на техническите данни |
| диаметър | 19,05 mm |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| мярка на резбата | M10x1 |
| разстояние между дупките за закрепване | 10,5 |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| диаметър на цилиндъра | 19,05 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 19,05 mm |
| тегло | 0,17 kg |
| материал | алуминий |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 19,05 mm |
| диаметър | 19,05 mm |
| материал | алуминий |
| наличен MAPPкод |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| диаметър на цилиндровото буталото | 19 mm |