| диаметър | 17,5 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 15,9 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 17,46 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| материал | алуминий |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| материал | алуминий |
| за номер артикул | 4397 |
| спирачна система | UAC |
| разстояние между дупките за закрепване | 20 |
| отвор | 19,05 mm |
| диаметър | 19,1 mm |