| материал | алуминий |
| за номер артикул | 5133 |
| отвор | 15,87 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| разстояние между дупките за закрепване | 30 |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 15,87 mm |
| тегло | 0,15 kg |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 15,87 mm |
| спирачна система | AP |
| материал | алуминий |
| спирачна система | APL |
| за номер артикул | 4079 |
| отвор | 15,87 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| разстояние между дупките за закрепване | 27 |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,190 kg |
| необходими бройки | 1 |
| диаметър | 15,9 mm |
| материал | алуминий |
| диаметър | 5/8 Zoll |
| диаметър на цилиндровото буталото | 15,88 mm |
| материал | алуминий |
| диаметър на цилиндровото буталото | 15,87 mm |
| диаметър | 15,8 mm |
| спирачна система | LOCKHEED |
| мярка на резбата 1 | M10x1.0 |
| разстояние между дупките за закрепване | 27 |
| тегло | 0,18 kg |
| диаметър | 15,87 mm |