| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 22,2 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 22,2 mm |
| диаметър | 22,2 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | отзад ляво |
| диаметър на цилиндровото буталото | 22,2 mm |
| диаметър на цилиндровото буталото | 22,2 mm |
| диаметър на цилиндровото буталото | 22,2 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 20,64 mm |
| диаметър | 7/8 Zoll |
| диаметър на цилиндровото буталото | 22,23 mm |
| материал | алуминий |
| диаметър | 22,2 mm |
| диаметър | 7/8 Zoll |
| диаметър на цилиндровото буталото | 22,23 mm |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| отвор 1 | 22,1 mm |
| монтажен диаметър | 29,4 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 22,2 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| диаметър | 22,2 mm |
| номер на артикул в чифта | BWH319 |
| диаметър | 22,2 mm |
| номер на артикул в чифта | BWH290 |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| материал | чугун |
| за номер артикул | 4168 |
| спирачна система | TRW |
| разстояние между дупките за закрепване | 36,5 |
| отвор | 22,2 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| отвор | 22,2 mm |
| материал | алуминий |
| диаметър | 22,2 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| разстояние между дупките за закрепване | 30 |
| материал | алуминий |
| отвор | 22,2 mm |
| за номер артикул | 5514 |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| отвор 1 | 22,1 mm |
| монтажен диаметър | 29,4 mm |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| отвор | 22,2 mm |
| материал | алуминий |
| диаметър | 22,2 mm |
| мярка на резбата 1 | M10x1.0 |
| разстояние между дупките за закрепване | 30 |
| тегло | 0,24 kg |
| тегло | 0,264 kg |
| необходими бройки | 1 |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| материал | алуминий |
| за номер артикул | 5513 |
| разстояние между дупките за закрепване | 30 |
| отвор | 22,2 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 22,22 mm |
| разстояние между дупките за закрепване | 30 |
| отвор | 22,2 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| материал | алуминий |
| за номер артикул | 4194 |
| спирачна система | NISSIN |
| диаметър | 7/8 Zoll |
| диаметър на цилиндровото буталото | 22,23 mm |
| материал | алуминий |
| тегло | 0,591 kg |
| диаметър | 22,22 mm |
| отвор | 22,2 mm |
| материал | алуминий |
| спирачна система | NISSIN |
| отвор | 22,2 mm |
| разстояние между дупките за закрепване | 30 |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| за номер артикул | 4193 |
| материал | алуминий |
| отвор | 22,2 mm |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | отзад ляво |
| спирачна система | Nissan |
| диаметър на цилиндровото буталото | 22,2 mm |
| страна на монтаж | отзад дясно |
| спирачна система | Nissan |
| диаметър на цилиндровото буталото | 22,2 mm |
| спирачна система | TRW |
| за номер артикул | 4112 |
| материал | чугун |
| отвор | 22,2 mm |
| разстояние между дупките за закрепване | 36,5 |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| отвор | 22,22 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | LUCAS |
| тегло | 0,276 kg |
| необходими бройки | 1 |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| за номер артикул | A 12 388 |
| отвор | 22,2 mm |
| материал | чугун |
| спирачна система | TRW |
| диаметър | 7/8 Zoll |
| диаметър на цилиндровото буталото | 22,23 mm |
| материал | алуминий |
| отвор | 22,22 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | LUCAS |
| диаметър | 22,2 mm |