| тегло | 0,2 kg |
| необходими бройки | 1 |
| спирачна система | Bosch |
| диаметър на цилиндровото буталото | 19,05 mm |
| диаметър | 3/4 Zoll |
| материал | алуминий |
| за номер артикул | 4098 |
| спирачна система | Bosch |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| отвор | 19,05 mm |
| материал | алуминий |
| разстояние между дупките за закрепване | 14 |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 19,05 mm |
| материал | алуминий |
| спирачна система | BOSCH |
| диаметър | 19,1 mm |
| материал | алуминий |
| диаметър | 3/4 Zoll |
| диаметър на цилиндровото буталото | 19,05 mm |
| материал | алуминий |
| диаметър | 19 mm |
| спирачна система | спирачен цилиндър, без интегриран регул. на спир. усилие |
| спирачна система | BOSCH |
| материал | алуминий |
| мярка на резбата 1 | M10x1.0 |
| разстояние между дупките за закрепване | 14 |
| тегло | 0,2 kg |
| отвор | 19,05 mm |
| материал | алуминий |
| спирачна система | Bosch |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| за номер артикул | A 12 361 |
| диаметър | 19,05 mm |
| материал | алуминий |
| спирачна система | Bosch |
| наличен MAPPкод |
| диаметър | 19,05 mm |
| материал | алуминий |
| диаметър | 19 mm |