| страна на монтаж | задна ос |
| отвор 1 | 15,5 mm |
| монтажен диаметър | 30,8 mm |
| материал | алуминий |
| за номер артикул | 5133 |
| отвор | 15,87 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| разстояние между дупките за закрепване | 30 |
| диаметър | 15,9 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 15,87 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 15,87 mm |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 15,87 mm |
| тегло | 0,15 kg |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор 1 | 15,5 mm |
| монтажен диаметър | 30,8 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 15,87 mm |
| материал | алуминий |
| диаметър | 5/8 Zoll |
| диаметър на цилиндровото буталото | 15,88 mm |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | на задната ос от двете страни |
| тегло | 0,180 kg |
| необходими бройки | 1 |
| диаметър | 15,9 mm |
| спирачна система | NABCO |
| мярка на резбата 1 | M10x1 |
| разстояние между дупките за закрепване | 30 |
| тегло | 0,16 kg |
| диаметър на цилиндровото буталото | 15,87 mm |