| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 17,5 mm |
| спирачна система | FAG |
| диаметър | 14,3 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Fag |
| диаметър | 14,3 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate/Fag |
| диаметър | 17,5 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Ate/Fag |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 17,5 mm |
| спирачна система | ATE |
| диаметър на цилиндровото буталото | 17,5 mm |
| диаметър на цилиндровото буталото | 14,3 mm |
| за номер артикул | A 12 043 |
| отвор | 17,46 mm |
| материал | чугун |
| спирачна система | ATE |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| вътрешен диаметър | 14,29 mm |
| материал | леярски чугун |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,25 kg |
| необходими бройки | 2 |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 17,46 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 14,29 mm |
| диаметър | 14,3 mm |
| материал | алуминий |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 17,46 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| спирачна система | ATE |
| разстояние между дупките за закрепване | 21 |
| отвор | 17,46 mm |
| за номер артикул | 4912 |
| материал | чугун |
| разстояние между дупките за закрепване | 21 |
| отвор | 14,28 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| материал | чугун |
| за номер артикул | 4913 |
| спирачна система | ATE |
| вътрешен диаметър | 17,46 mm |
| материал | леярски чугун |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,25 kg |
| необходими бройки | 2 |
| отвор | 14,29 mm |
| отвор | 17,46 mm |
| ограничение за производител | ATE |
| спирачна система | за автомобили с регулатор на спирачната сила |
| диаметър | 17,5 mm |
| материал | чугун |
| вътрешен диаметър | 14,29 mm |
| материал | леярски чугун |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,25 kg |
| необходими бройки | 2 |
| отвор | 14,29 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 17,46 mm |
| диаметър на цилиндровото буталото | 17,5 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 17,46 mm |
| тегло | 0,16 kg |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 17,46 mm |
| материал | леярски чугун |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| диаметър | 17,46 mm |
| спирачна система | ATE-TEVES |
| отвор | 19,05 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| материал | чугун |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| мярка на резбата | M10x1 |
| разстояние между дупките за закрепване | 21 |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| диаметър на цилиндъра | 14,29 mm |
| материал | чугун |
| диаметър на цилиндъра | 17,46 mm |
| материал | чугун |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| мярка на резбата | M10x1 |
| разстояние между дупките за закрепване | 21 |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| спирачна система | Teves |
| диаметър на цилиндровото буталото | 17,5 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 14,29 mm |
| тегло | 0,24 kg |
| материал | чугун |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 14,3 mm |
| спирачна система | ATE |
| материал | леярски чугун |
| тегло | 0,24 kg |
| диаметър | 17,5 mm |
| спирачна система | ATE |
| материал | леярски чугун |
| тегло | 0,24 kg |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 14,29 mm |
| материал | леярски чугун |
| отвор | 19,05 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| материал | чугун |
| вътрешен диаметър | 17,46 mm |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,19 kg |
| необходими бройки | 2 |
| ограничение за производител | ATE |
| спирачна система | за автомобили с регулатор на спирачната сила |
| материал | алуминий |
| диаметър | 17,5 mm |
| обърни внимание на техническите данни |
| отвор | 17,46 mm |
| материал | алуминий |
| ограничение за производител | ATE |
| спирачна система | за автомобили без регулатор на спирачното усилие |
| диаметър | 14,3 mm |
| материал | чугун |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 17,46 mm |
| тегло | 0,24 kg |
| материал | чугун |
| спирачна система | ATE |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| материал | алуминий |
| за номер артикул | 4327 |
| спирачна система | ATE |
| отвор | 14,29 mm |
| отвор | 19,05 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| материал | алуминий |
| ограничение за производител | ATE |
| спирачна система | за автомобили без регулатор на спирачното усилие |
| материал | алуминий |
| диаметър | 14,3 mm |
| обърни внимание на техническите данни |
| диаметър | 17,46 mm |
| дължина | 180 mm |
| ширина | 30 mm |
| тип на корпуса | алуминиев корпус |
| диаметър | 14,29 mm |
| материал | леярски чугун |
| наличен MAPPкод |
| диаметър | 17,46 mm |
| диаметър | 17,46 mm |
| материал | леярски чугун |
| наличен MAPPкод |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 17,46 mm |
| материал | алуминий |
| вътрешен диаметър | 17,46 mm |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,19 kg |
| необходими бройки | 2 |
| диаметър | 17,5 mm |
| спирачна система | FAG |
| материал | алуминий |
| тегло | 0,18 kg |
| отвор | 19,05 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| материал | алуминий |
| спирачна система | ATE |
| разстояние между дупките за закрепване | 10,5 |
| за номер артикул | 4326 |
| материал | алуминий |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| отвор | 17,46 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 17,46 mm |
| дължина | 85 mm |
| ширина | 37 mm |
| височина | 56 mm |
| материал | алуминий |
| отвор | 14,29 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 17,46 mm |
| материал | алуминий |
| диаметър | 17,46 mm |
| диаметър | 14,29 mm |
| диаметър | 17,46 mm |
| материал | алуминий |
| наличен MAPPкод |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 17,46 mm |
| тегло | 0,16 kg |
| материал | алуминий |
| спирачна система | ATE |
| отвор | 14,29 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| материал | алуминий |
| диаметър | 14,29 mm |
| материал | алуминий |
| наличен MAPPкод |
| страна на монтаж | задна ос |
| отвор | 17,46 mm |
| материал | алуминий |
| материал | алуминий |
| страна на монтаж | на задната ос отдясно |
| мярка на резбата | M10x1 |
| разстояние между дупките за закрепване | 10,5 |
| страна на монтаж | на задната ос отляво |
| диаметър на цилиндъра | 14,28 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | двустранен |
| ограничение за производител | ATE |
| отвор | 17,46 mm |
| материал | алуминиева отливка |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 14,29 mm |
| материал | леярски чугун |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 14,29 mm |
| тегло | 0,14 kg |
| материал | алуминий |
| спирачна система | ATE |
| страна на монтаж | задна ос |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| диаметър на цилиндровото буталото | 14,3 mm |
| страна на монтаж | на предната ос отдолу |
| страна на монтаж | ляво |
| страна на монтаж | дясно |
| диаметър на цилиндровото буталото | 17,5 mm |
| вътрешен диаметър | 14,29 mm |
| материал | алуминиева отливка |
| страна на монтаж | задна ос |
| тегло | 0,097 kg |
| необходими бройки | 2 |
| диаметър | 14,29 mm |