| диаметър на цилиндровото буталото | 22,2 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| разстояние между дупките за закрепване | 42 |
| материал | чугун |
| отвор | 22,2 mm |
| за номер артикул | 4115 |
| материал | чугун |
| за номер артикул | 4500 |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| отвор | 22,2 mm |
| разстояние между дупките за закрепване | 40 |
| отвор | 22,2 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| за номер артикул | 5512 |
| разстояние между дупките за закрепване | 40 |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| отвор | 22,22 mm |
| материал | чугун |
| спирачна система | TRW |
| за номер артикул | 4112 |
| материал | чугун |
| отвор | 22,2 mm |
| разстояние между дупките за закрепване | 36,5 |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| за номер артикул | A 12 388 |
| отвор | 22,2 mm |
| материал | чугун |
| спирачна система | TRW |
| диаметър | 22,2 mm |
| материал | чугун |
| диаметър | 22,2 mm |