| диаметър | 15,87 mm |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | Lucas |
| разстояние между дупките за закрепване | 31,8 |
| спирачна система | TRW |
| за номер артикул | 4906 |
| материал | чугун |
| отвор | 20,64 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 19,05 mm |
| тегло | 0,47 kg |
| материал | чугун |
| спирачна система | TRW |
| спирачна система | TRW |
| разстояние между дупките за закрепване | 31,8 |
| за номер артикул | 4916 |
| материал | чугун |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| отвор | 19,05 mm |