| диаметър | 23,8 mm |
| спирачна система | Ate/Fag |
| отвор | 23,81 mm |
| диаметър | 23,809 mm |
| диаметър на цилиндъра | 23,81 mm |
| мярка на резбата | 4xM10x1 |
| материал | алуминий |
| спирачна система | Teves |
| диаметър на цилиндровото буталото | 23,81 mm |
| спирачна система | ATE |
| отвор | 23,81 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 (4) |
| материал | алуминий |
| за номер артикул | 1826 |
| материал | чугун |
| за номер артикул | 1182 |
| мярка на резбата | 10 x 1 (4) |
| отвор | 20,64 mm |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 25,4 mm |
| спирачна система | ATE |
| брой контакти | 4 |
| мярка на резбата | M10x1 |
| дължина 1 | 18,5 mm |
| дължина 2 | 166 mm |
| наличен MAPPкод |
| спирачна система | Teves |
| диаметър на цилиндровото буталото | 25,4 mm |