| диаметър | 23,8 mm |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 20,6 mm |
| диаметър | 23,8 mm |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 20,6 mm |
| спирачна система | Fag |
| версия | Basic Parts |
| диаметър | 23,8 mm |
| спирачна система | Ate |
| диаметър | 23,8 mm |
| спирачна система | Lucas |
| диаметър | 20,6 mm |
| спирачна система | FAG |
| диаметър | 20,6 mm |
| спирачна система | Ate/Fag |
| диаметър | 22,22 mm |
| диаметър | 23,81 mm |
| брой контакти | 2 |
| спирачна система | Lucas/TRW |
| спирачна система | TRW |
| мярка на резбата | 10 x 1 (4) |
| отвор | 22,2 mm |
| материал | чугун |
| за номер артикул | 1873 |
| отвор | 23,81 mm |
| диаметър | 23,81 mm |
| материал | алуминий |
| спирачна система | ATE |
| тегло | 1,420 kg |
| диаметър | 23,81 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| тегло | 1,421 kg |
| диаметър | 23,81 mm |
| спирачна система | TRW |
| отвор | 23,81 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 (2) |
| материал | чугун |
| за номер артикул | 1874 |
| спирачна система | Lucas |
| диаметър на цилиндровото буталото | 23,81 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| тегло | 1,420 kg |
| диаметър | 22,2 mm |
| спирачна система | ATE |
| за номер артикул | 1875 |
| материал | алуминий |
| отвор | 23,81 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 (4) |
| спирачна система | Lucas |
| диаметър на цилиндровото буталото | 22,2 mm |
| диаметър | 23,81 mm |
| материал | алуминий |
| диаметър | 23,81 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| материал | алуминий |
| спирачна система | Lucas |
| диаметър на цилиндровото буталото | 23,81 mm |
| диаметър | 23,81 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| материал | алуминий |
| отвор | 23 mm |
| брой контакти | 4 |
| мярка на резбата 1 | M 10 x 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без резервоар за спирачната течност |
| отвор | 22,2 mm |
| брой контакти | 4 |
| мярка на резбата 1 | M 10 x 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без резервоар за спирачната течност |
| отвор | 23,8 mm |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата 1 | M 10 x 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без резервоар за спирачната течност |