| диаметър | 25,4 mm |
| спирачна система | Lucas |
| диаметър | 25,4 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| диаметър | 25,4 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| диаметър на цилиндровото буталото | 25,4 mm |
| дължина 1 | 49 mm |
| дължина 2 | 111 mm |
| диаметър | 25,4 mm |
| мярка на резбата 1 | M10x1 |
| мярка на резбата 2 | M12x1 |
| брой контакти | 2 |
| материал | алуминий |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с ESP |
| отвор | 25,4 mm |
| спирачна система | TRW |
| мярка на резбата | 12 x 1 (2) |
| мярка на резбата 1 | 2xM12x1 |
| брой контакти | 2 |
| ограничение за производител | LUCAS |
| диаметър 1 | 23,8 mm |
| спирачна система | TRW |
| за номер артикул | 1055 |
| мярка на резбата | 12 x 1 (2) |
| отвор | 25,4 mm |
| материал | чугун |
| отвор | 25,4 mm |
| дължина 1 | 49,5 mm |
| дължина 2 | 111,5 mm |
| диаметър | 25,4 mm |
| мярка на резбата | M12x1 |
| брой контакти | 2 |
| материал | алуминий |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| диаметър | 25,4 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| материал | алуминий |
| ограничение за производител | TRW |
| диаметър 1 | 25,4 mm |
| мярка на резбата | 12 x 1 (1) |
| спирачна система | TRW |
| материал | алуминий |
| мярка на резбата | 10 x 1 (1) |
| отвор | 25,4 mm |
| за номер артикул | 1175 |
| диаметър | 23,81 mm |
| дължина | 194 mm |
| ширина | 135 mm |
| височина | 65 mm |
| тегло | 0,57 kg |
| мярка на резбата | M 12x1 |
| брой контакти | 2 |
| спирачна система | LUCAS |
| дължина 1 | 39,5 mm |
| дължина 2 | 121,5 mm |
| спирачна система | TRW |
| за номер артикул | 1054 |
| материал | чугун |
| мярка на резбата | 12 x 1 (1) |
| отвор | 25,4 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 (1) |
| диаметър | 25,4 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| диаметър | 23,81 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| за номер артикул | 1889 |
| спирачна система | TRW |
| мярка на резбата | 12 x 1 (2) |
| отвор | 23,81 mm |
| материал | чугун |
| диаметър | 25,4 mm |
| мярка на резбата | M 12x1 |
| брой контакти | 2 |
| спирачна система | LUCAS |
| дължина 1 | 49,5 mm |
| дължина 2 | 111,5 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| тегло | 1,378 kg |
| диаметър | 23,81 mm |
| дължина 1 | 39 mm |
| дължина 2 | 121 mm |
| диаметър | 23,81 mm |
| мярка на резбата | M12x1 |
| брой контакти | 2 |
| материал | алуминий |
| диаметър | 23,81 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| отвор | 25,4 mm |
| мярка на резбата | 12 x 1 (2) |
| материал | алуминий |
| за номер артикул | 1922 |
| спирачна система | TRW |
| отвор | 23,81 mm |
| диаметър 1/диаметър 2 | 23,8 mm |
| спирачна система | LUCAS/TRW |
| тегло | 1,4 kg |
| диаметър | 25,4 mm |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с ESP |
| диаметър | 25,4 mm |
| материал | алуминий |
| спирачна система | LUCAS |
| диаметър | 25,400 mm |
| мярка на резбата 1 | M12x1 |
| брой контакти | 2 |
| ограничение за производител | TRW |
| диаметър 1 | 23,8 mm |
| спирачна система | Lucas |
| диаметър на цилиндровото буталото | 23,81 mm |
| диаметър | 25,4 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| диаметър 1/диаметър 2 | 23,8 mm |
| спирачна система | LUCAS/TRW |
| тегло | 1,38 kg |
| мярка на резбата 1 | M12x1 |
| брой контакти | 2 |
| ограничение за производител | TRW |
| диаметър 1 | 25,4 mm |
| ограничение за производител | TRW |
| диаметър 1 | 25,4 mm |
| спирачна система | Lucas |
| диаметър на цилиндровото буталото | 25,4 mm |
| мярка на резбата 1 | M10x1 |
| мярка на резбата 2 | M12x1 |
| брой контакти | 2 |
| ограничение за производител | TRW |
| диаметър 1 | 25,4 mm |
| спирачна система | Lucas |
| диаметър на цилиндровото буталото | 25,4 mm |
| отвор | 25,4 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без резервоар за спирачната течност |
| отвор | 23,81 mm |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата 1 | M 12 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без резервоар за спирачната течност |
| диаметър | 23,81 mm |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | M12x1 |
| дължина 1 | 39,5 mm |
| дължина 2 | 121,5 mm |
| наличен MAPPкод |
| спирачна система | Lucas |
| диаметър на цилиндровото буталото | 25,4 mm |
| отвор | 25,4 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без резервоар за спирачната течност |
| диаметър | 25,4 mm |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата 1 | 1x M10x1 |
| мярка на резбата 2 | 1x M12x1 |
| дължина 1 | 49 mm |
| дължина 2 | 111 mm |
| наличен MAPPкод |
| отвор | 25,4 mm |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата 1 | M 12 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без резервоар за спирачната течност |