| диаметър | 25,4 mm |
| спирачна система | Lucas. |
| диаметър 1 | 25,4 mm |
| диаметър | 25,4 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| материал | алуминий |
| за номер артикул | 1455 |
| отвор | 25,4 mm |
| спирачна система | ATE |
| мярка на резбата | 12 x 1 (2) |
| диаметър | 25,4 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| материал | алуминий |
| отвор | 25,4 mm |
| мярка на резбата | 12 x 1 (2) |
| материал | алуминий |
| за номер артикул | 1329 |
| спирачна система | TRW |
| дължина 1 | 69,5 mm |
| дължина 2 | 92 mm |
| диаметър | 25,4 mm |
| мярка на резбата | M12x1 |
| брой контакти | 2 |
| материал | алуминий |
| спирачна система | Lucas Girling |
| отвор | 25,4 mm |
| мярка на резбата | 12 x 1 (2) |
| материал | алуминий |
| за номер артикул | 1455 |
| спирачна система | ATE |
| дължина 1 | 64,2 mm |
| дължина 2 | 93,5 mm |
| диаметър | 25,4 mm |
| мярка на резбата | M12x1 |
| брой контакти | 2 |
| материал | алуминий |
| спирачна система | ATE |
| ограничение за производител | TRW |
| диаметър 1 | 25,4 mm |
| диаметър | 25,4 mm |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с ESP |
| отвор | 25,4 mm |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата 1 | M 12 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без резервоар за спирачната течност |
| спирачна система | Lucas |
| диаметър на цилиндровото буталото | 25,4 mm |
| диаметър | 25,4 mm |
| спирачна система | ATE |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | M12x1 |
| дължина 1 | 64,2 mm |
| дължина 2 | 93,5 mm |
| наличен MAPPкод |
| диаметър | 25,4 mm |
| спирачна система | Lucas / TRW |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | M12x1 |
| дължина 1 | 69,5 mm |
| дължина 2 | 92 mm |
| наличен MAPPкод |
| спирачна система | Lucas |
| диаметър на цилиндровото буталото | 25,4 mm |
| мярка на резбата 1 | M12x1 |
| брой контакти | 2 |
| диаметър | 25,4 mm |
| ограничение за производител | ATE |