| диаметър 1/диаметър 2 | 19/20,6mm mm |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 20,6 mm |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 19 mm |
| диаметър 2 | 20,6 mm |
| спирачна система | Ate |
| диаметър | 20,6 mm |
| спирачна система | Ate |
| мярка на резбата | 10 x 1 (3) |
| спирачна система | ATE |
| материал | чугун |
| отвор | 20,64 mm |
| за номер артикул | 1553 |