| диаметър 1/диаметър 2 | 19/20,6mm mm |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 19 mm |
| диаметър 2 | 20,6 mm |
| спирачна система | Ate |
| диаметър | 20,6 mm |
| спирачна система | Ate |
| мярка на резбата | 10 x 1 (3) |
| спирачна система | ATE |
| материал | чугун |
| отвор | 20,64 mm |
| за номер артикул | 1553 |
| мярка на резбата | 10 x 1 (3) |
| материал | чугун |
| за номер артикул | 1867 |
| отвор 1 | 22,22 mm |
| отвор 2 | 17,46 mm |
| спирачна система | FAG |
| тегло | 1,246 kg |
| диаметър 1/диаметър 2 | 22,00/17,00 mm |
| диаметър 1 | 22,2 mm |
| диаметър 2 | 17,46 mm |
| брой контакти | 3 |
| мярка на резбата | M10x1 |
| дължина 1 | 18,5 mm |
| дължина 2 | 168 mm |
| наличен MAPPкод |
| диаметър 1/диаметър 2 | 22,2/17,5 mm |
| спирачна система | ATE |
| тегло | 1,247 kg |
| отвор | 22,2 mm |
| брой контакти | 3 |
| мярка на резбата 1 | M 10 x 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без резервоар за спирачната течност |
| мярка на резбата 1 | M10x1 |
| брой контакти | 3 |
| диаметър 1 | 22,2 mm |
| диаметър 2 | 17,5 mm |