| диаметър на цилиндровото буталото | 23,81 mm |
| спирачна система | ATE |
| отвор 1 | 23,81 mm |
| спирачна система | ATE |
| отвор 2 | 20,64 mm |
| за номер артикул | 1446 |
| материал | алуминий |
| мярка на резбата | 10 x 1 (2) |
| спирачна система | LUCAS |
| тегло | 1,351 kg |
| диаметър 1/диаметър 2 | 23,81/19,05 mm |
| отвор 2 | 19,05 mm |
| отвор 1 | 23,81 mm |
| спирачна система | TRW |
| мярка на резбата | 10 x 1 (3) |
| материал | алуминий |
| за номер артикул | 1870 |
| диаметър | 23,81 mm |
| мярка на резбата | 12 x 1 (1) |
| материал | алуминий |
| за номер артикул | 1061 |
| спирачна система | ATE |
| отвор 1 | 23,81 mm |
| отвор 2 | 20,64 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 (1) |
| спирачна система | ATE |
| тегло | 0,735 kg |
| диаметър | 23,81 mm |
| диаметър | 23,81 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| материал | алуминий |
| диаметър 1/диаметър 2 | 23,81 / 20.64 mm |
| материал | алуминий |
| диаметър | 23,81 mm |
| спирачна система | Teves |
| диаметър на цилиндровото буталото | 23,81 mm |
| спирачна система | Lucas |
| диаметър на цилиндровото буталото | 23,81 mm |
| отвор | 23,81 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без резервоар за спирачната течност |
| диаметър | 23,81 mm |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | M10x1 |
| дължина 1 | 43,3 mm |
| дължина 2 | 132 mm |
| спирачна система | ATE |
| наличен MAPPкод |
| отвор | 23,81 mm |
| брой контакти | 3 |
| мярка на резбата 1 | M 10 x 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без резервоар за спирачната течност |
| отвор | 23,8 mm |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата 1 | M 10 x 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без резервоар за спирачната течност |