| диаметър | 22,2 mm |
| спирачна система | ATE |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили без DSC |
| мярка на резбата | 12 x 1 (5) |
| отвор 2 | 20,64 mm |
| отвор 1 | 22,2 mm |
| спирачна система | ATE |
| материал | алуминий |
| за номер артикул | 1072 |
| мярка на резбата | 10x1 |
| мярка на резбата | 12x1 |
| материал | алуминий |
| спирачна система | ATE |
| отвор 1 | 22,2 mm |
| отвор 2 | 20,64 mm |
| спирачна система | ATE |
| за номер артикул | 1060 |
| материал | алуминий |
| мярка на резбата | 12 x 1 (1) |
| мярка на резбата | 10 x 1 (1) |
| диаметър 1/диаметър 2 | 22,20 / 20.64 mm |
| материал | алуминий |
| мярка на резбата | 12 x 1 (5) |
| материал | алуминий |
| за номер артикул | 1585 |
| спирачна система | ATE |
| отвор 1 | 23,81 mm |
| отвор 2 | 22,2 mm |
| отвор 1 | 20,64 mm |
| отвор 2 | 22,2 mm |
| материал | алуминий |
| диаметър на цилиндровото буталото | 23,81 mm |
| спирачна система | Teves |
| диаметър на цилиндровото буталото | 22,2 mm |
| диаметър 1 | 22,2 mm |
| диаметър 2 | 20,64 mm |
| брой контакти | 5 |
| мярка на резбата | M12x1 |
| дължина 1 | 36,9 mm |
| дължина 2 | 116,4 mm |
| спирачна система | ATE |
| наличен MAPPкод |
| диаметър 1 | 22,2 mm |
| диаметър 2 | 20,64 mm |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата 1 | 1x M10x1 |
| мярка на резбата 2 | 1x M12x1 |
| дължина 1 | 33,3 mm |
| дължина 2 | 113,2 mm |
| наличен MAPPкод |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата 1 | M 12 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без резервоар за спирачната течност |
| отвор | 22 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без резервоар за спирачната течност |
| диаметър 1 | 23,81 mm |
| диаметър 2 | 22,2 mm |
| спирачна система | ATE |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | M12x1 |
| дължина 1 | 35,9 mm |
| дължина 2 | 116,4 mm |
| наличен MAPPкод |