| диаметър | 25,4 mm |
| спирачна система | LUCAS |
| диаметър | 25,4 mm |
| спирачна система | Ate |
| диаметър | 25,4 mm |
| спирачна система | Lucas |
| диаметър на цилиндровото буталото | 25,4 mm |
| диаметър | 25,4 mm |
| спирачна система | TRW |
| отвор | 25,4 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 (2) |
| материал | алуминий |
| за номер артикул | 1871 |
| диаметър | 25,4 mm |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | M10x1 |
| дължина 1 | 55,4 mm |
| дължина 2 | 114,5 mm |
| наличен MAPPкод |
| диаметър | 25,4 mm |
| отвор | 25,4 mm |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата 1 | M 10 x 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без резервоар за спирачната течност |