| диаметър | 25,4 mm |
| диаметър 2 | 20,6 mm |
| спирачна система | Lucas |
| диаметър 1/диаметър 2 | 25,4/20,6mm mm |
| спирачна система | LUCAS |
| ограничение за производител | TRW |
| диаметър 1 | 25,4 mm |
| ограничение за производител | TRW |
| диаметър 1 | 25,4 mm |
| диаметър 1/диаметър 2 | 25,40/20,64 mm |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с ESP |
| спирачна система | Lucas |
| диаметър на цилиндровото буталото | 25,4 mm |
| тегло | 0,72 kg |
| диаметър 1 | 25,4 mm |
| диаметър 2 | 20,64 mm |
| материал | алуминий |
| спирачна/динамика на движение | за автомобили с ESP |
| спирачна система | TRW |
| отвор | 25,4 mm |
| брой контакти | 3 |
| мярка на резбата 1 | M 10 x 1 |
| мярка на резбата 2 | M 12 x 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без резервоар за спирачната течност |