| диаметър | 20,6 mm |
| отвор | 20,64 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 (2) |
| материал | алуминий |
| за номер артикул | 1272 |
| отвор | 20,64 mm |
| за номер артикул | 1273 |
| материал | алуминий |
| мярка на резбата | 10 x 1 (2) |
| диаметър | 22,2 mm |
| диаметър на цилиндровото буталото | 20,64 mm |
| диаметър | 20,6 mm |
| тегло | 0,680 kg |
| необходими бройки | 1 |