| диаметър | 19 mm |
| диаметър | 20,6 mm |
| диаметър | 17,5 mm |
| материал | чугун |
| мярка на резбата | 8 x 1,25 (2) |
| отвор | 19,05 mm |
| за номер артикул | 1418 |
| спирачна система | Bendix |
| масло | минерално масло |
| за номер артикул | 1434 |
| материал | чугун |
| мярка на резбата | 8 x 1,25 (2) |
| отвор | 17,46 mm |
| спирачна система | Bendix |
| отвор | 20,64 mm |
| мярка на резбата | 8 x 1,25 (2) |
| материал | чугун |
| за номер артикул | 1432 |
| спирачна система | Bendix |
| диаметър на цилиндровото буталото | 17,5 mm |
| спирачна система | Bendix |
| диаметър на цилиндровото буталото | 20,6 mm |