| диаметър | 22,2 mm |
| спирачна система | BENDIX-BOSCH |
| диаметър | 20,6 mm |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 19 mm |
| спирачна система | BENDIX-BOSCH |
| диаметър | 20,6 mm |
| спирачна система | BENDIX-BOSCH |
| диаметър | 22,2 mm |
| спирачна система | BENDIX-BOSCH |
| диаметър | 20,6 mm |
| спирачна система | Ate |
| диаметър | 19 mm |
| спирачна система | Bendix |
| диаметър | 20,6 mm |
| спирачна система | BENDIX-BOSCH |
| диаметър | 22,2 mm |
| спирачна система | Bendix |
| диаметър | 20,6 mm |
| спирачна система | Bendix |
| диаметър 1/диаметър 2 | 19,0 mm |
| спирачна система | BOSCH/BENDIX |
| брой контакти | 4 |
| мярка на резбата 1 | 2x M12x1.0 |
| мярка на резбата 2 | 2x M10x1.0 |
| брой на дупките за закрепване | 2 |
| тегло | 1,253 kg |
| отвор | 19,05 mm |
| диаметър | 19,05 mm |
| спирачна система | ATE |
| диаметър 1 | 19 mm |
| брой контакти | 4 |
| спирачна система | ATE |
| мярка на резбата 1 | 4xM10x1 |
| отвор | 19,05 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 (4) |
| материал | чугун |
| за номер артикул | 1229 |
| спирачна система | Bendix |
| диаметър | 20,64 mm |
| брой контакти | 4 |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 20,64 mm |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 20,64 mm |
| спирачна система | ATE |
| 1/2 кръгова спирачна система | 2 |
| за номер артикул | 1228 |
| спирачна система | Bendix |
| мярка на резбата | 10 x 1 (4) |
| отвор | 20,64 mm |
| материал | чугун |
| диаметър | 19,05 mm |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 22,2 mm |
| спирачна система | BENDIX |
| спирачна система | BENDIX |
| тегло | 1,245 kg |
| диаметър | 19,05 mm |
| диаметър | 20,6 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 (2) |
| мярка на резбата | 12 x 1 (2) |
| материал | чугун |
| за номер артикул | 1435 |
| спирачна система | Bendix |
| отвор | 19,05 mm |
| материал | чугун |
| за номер артикул | 1253 |
| мярка на резбата | 10 x 1 (4) |
| отвор | 22,2 mm |
| спирачна система | Bendix |
| диаметър | 20,64 mm |
| мярка на резбата | M 10x1 |
| брой контакти | 4 |
| спирачна система | ATE |
| дължина 1 | 32,4 mm |
| дължина 2 | 114,9 mm |
| спирачна система | ATE/BEN |
| диаметър на цилиндровото буталото | 20,6 mm |
| диаметър | 20,64 mm |
| тегло | 1,25 kg |
| материал | чугун |
| спирачна система | BDX |
| диаметър 1/диаметър 2 | 20,6 mm |
| спирачна система | ATE/BENDIX |
| брой контакти | 4 |
| мярка на резбата 1 | M10x1.0 |
| тегло | 1,18 kg |
| диаметър | 19 mm |
| мярка на резбата 1 | M10x1 |
| ограничение за производител | ATE |
| брой контакти | 4 |
| брой на входове/изходи | 4 |
| диаметър | 20,64 mm |
| спирачна система | ATE |
| брой контакти | 4 |
| мярка на резбата | M10x1 |
| дължина 1 | 32,4 mm |
| дължина 2 | 114,9 mm |
| наличен MAPPкод |
| допълващ артикул /допълваща информация | с бутало |
| отвор | 19 mm |
| брой контакти | 4 |
| мярка на резбата 1 | M 10 x 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без резервоар за спирачната течност |
| отвор | 20,6 mm |
| брой контакти | 4 |
| мярка на резбата 1 | M 10 x 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без резервоар за спирачната течност |