| ограничение за производител | TRW |
| диаметър 1 | 22,22 mm |
| диаметър 2 | 22,22 mm |
| отвор | 22,2 mm |
| материал | алуминий |
| за номер артикул | 1723 |
| мярка на резбата | 12 x 1 (2) |
| отвор | 23,81 mm |
| спирачна система | TRW |
| отвор | 22,2 mm |
| мярка на резбата | 12 x 1 (2) |
| материал | алуминий |
| за номер артикул | 1695 |
| спирачна система | TRW |
| отвор | 22,2 mm |
| материал | алуминий |
| за номер артикул | 6168 |
| спирачна система | BOSCH |