| мярка на резбата | 12 X 1 (2) |
| материал | алуминий |
| отвор | 23,81 mm |
| за номер артикул | 6040 |
| диаметър | 23,81 mm |
| спирачна система | ATE |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | M12x1 |
| дължина 1 | 31,7 mm |
| дължина 2 | 92,2 mm |
| наличен MAPPкод |
| отвор | 23,81 mm |
| материал | алуминий |
| ограничение за производител | ATE |
| диаметър | 23,81 mm |