| диаметър | 22,2 mm |
| спирачна система | BENDIX-BOSCH |
| диаметър | 22,2 mm |
| спирачна система | BENDIX-BOSCH |
| диаметър | 22,2 mm |
| спирачна система | Bendix |
| диаметър | 22,2 mm |
| спирачна система | BENDIX |
| диаметър | 22,2 mm |
| спирачна система | BENDIX |
| отвор | 22,2 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 (4) |
| материал | чугун |
| за номер артикул | 1890 |
| спирачна система | Bendix/Bosch |
| външен диаметър | 22,2 mm |
| тегло | 1,1 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външен диаметър | 22,2 mm |
| тегло | 1,25 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външен диаметър | 22,2 mm |
| тегло | 1,1 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външен диаметър | 22,2 mm |
| тегло | 1,25 kg |
| необходими бройки | 1 |
| спирачна система | BENDIX |
| тегло | 1,420 kg |
| диаметър | 22,2 mm |
| мярка на резбата 1 | M10x1 |
| брой контакти | 4 |
| диаметър | 22,2 mm |
| спирачна система | Bendix |
| диаметър на цилиндровото буталото | 22,2 mm |
| спирачна система | Bendix |
| диаметър на цилиндровото буталото | 22,2 mm |
| диаметър | 22,2 mm |
| спирачна система | BENDIX |
| отвор | 22,2 mm |
| брой контакти | 4 |
| мярка на резбата 1 | M 10 x 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без резервоар за спирачната течност |
| отвор | 22,2 mm |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата 1 | M 10 x 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без резервоар за спирачната течност |
| диаметър | 22,2 mm |
| брой контакти | 2 |
| мярка на резбата | M10x1 |
| дължина 1 | 35 mm |
| дължина 2 | 131,5 mm |
| наличен MAPPкод |