| страна на монтаж | ляво |
| качество | CERTIFIED QUALITY |
| дължина | 19,2 cm |
| ширина | 12,2 сm |
| височина | 4,3 cm |
| само във връзка с | OEM+IAM |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| външно/вътрешно огледало | асферично |
| страна на монтаж | дясно |
| качество | CERTIFIED QUALITY |
| дължина | 19,2 cm |
| ширина | 12,2 сm |
| височина | 4,3 cm |
| само във връзка с | OEM+IAM |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| външно/вътрешно огледало | изпъкнал |
| страна на монтаж | дясно |
| качество | CERTIFIED QUALITY |
| дължина | 19,2 cm |
| ширина | 12,2 сm |
| височина | 4,3 cm |
| само във връзка с | OEM+IAM |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| външно/вътрешно огледало | подгрят |
| външно/вътрешно огледало | изпъкнал |
| страна на монтаж | ляво |
| качество | CERTIFIED QUALITY |
| дължина | 19,2 cm |
| ширина | 12,2 сm |
| височина | 4,3 cm |
| само във връзка с | OEM+IAM |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| външно/вътрешно огледало | подгрят |
| външно/вътрешно огледало | асферично |
| страна на монтаж | дясно |
| качество | CERTIFIED QUALITY |
| дължина | 21 cm |
| ширина | 21 сm |
| височина | 32 cm |
| вид на експлоатация | електрически |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| повърхност | грундиран |
| външно/вътрешно огледало | подгрят |
| външно/вътрешно огледало | изпъкнал |
| страна на монтаж | ляво |
| качество | CERTIFIED QUALITY |
| дължина | 21 cm |
| ширина | 21 сm |
| височина | 32 cm |
| вид на експлоатация | електрически |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| повърхност | грундиран |
| външно/вътрешно огледало | подгрят |
| външно/вътрешно огледало | асферично |