| страна на монтаж | дясно |
| повърхност | хромран |
| външно/вътрешно огледало | плоско |
| цвят | хром |
| страна на монтаж | ляво |
| вид на експлоатация | ръчен |
| външно/вътрешно огледало | плоско |
| повърхност | хромран |
| страна на монтаж | ляво |
| външно/вътрешно огледало | плоско |
| качество | WP |
| страна на монтаж | дясно |
| външно/вътрешно огледало | плоско |
| качество | WP |
| страна на монтаж | ляво |
| качество | CERTIFIED QUALITY |
| дължина | 18,7 cm |
| ширина | 7,2 сm |
| височина | 21,5 cm |
| вид на експлоатация | ръчен |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| повърхност | хромран |
| външно/вътрешно огледало | плоско |
| страна на монтаж | дясно |
| качество | CERTIFIED QUALITY |
| дължина | 18,7 cm |
| ширина | 7,2 сm |
| височина | 21,5 cm |
| вид на експлоатация | ръчен |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| повърхност | хромран |
| външно/вътрешно огледало | плоско |
| страна на монтаж | ляво |
| вид на експлоатация | ръчен |
| външно/вътрешно огледало | изпъкнал |
| цвят | хром |
| страна на монтаж | дясно |
| вид на експлоатация | ръчен |
| външно/вътрешно огледало | изпъкнал |
| цвят | хром |
| страна на монтаж | ляво |
| външно/вътрешно огледало | плоско |
| повърхност | хромран |
| външно/вътрешно огледало | за ръчно регулиране на огледалата |
| страна на монтаж | дясно |
| външно/вътрешно огледало | плоско |
| повърхност | хромран |
| външно/вътрешно огледало | за ръчно регулиране на огледалата |