| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| вид на експлоатация | механичен |
| брой на полюсите | 2 |
| вид на експлоатация | механичен |
| брой контакти | 2 |
| цвят | бял |
| не е за артикул номер | 2015 |
| вид на експлоатация | механичен |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 20 g |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | механичен |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | бял |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| технически информационен номер | Circuit N.C. |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | електрически |
| тегло | 0,015 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | електрически |
| тегло | 0,015 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на експлоатация | механичен |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой контакти | 2 |
| вид на монтаж | завинтен |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| изпълнение на щекера | кръгъл щекер |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| паспортно напрежение | 12 V |