| не е за артикул номер | 2015 |
| вид на експлоатация | механичен |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 20 g |
| брой контакти | 4 |
| за номер артикул | 330328 |
| вид на експлоатация | механичен |
| брой контакти | 4 |
| вид на експлоатация | електрически |
| тегло | 0,025 kg |
| необходими бройки | 1 |
| не е за артикул номер | 2013 |
| необходими бройки | 1 |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой контакти | 4 |
| тегло | 26 g |
| вид на експлоатация | механичен |
| за OEномер | 7L6945511 |
| вид на експлоатация | механичен |
| за номер артикул | 330545 |
| брой контакти | 4 |
| вид на експлоатация | механичен |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | електрически |
| тегло | 0,015 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | електрически |
| тегло | 0,015 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на експлоатация | механичен |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | механичен |
| брой контакти | 4 |
| дължина | 90 mm |
| ширина | 37 mm |
| височина | 35 mm |
| тегло | 0,36 kg |
| брой контакти | 4 |
| цветна маркировка | черен/ сив |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| включваща функция | превключвател |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| цвят | бял |
| Следвайте предписанията на производителя на авотмобила | |
| брой на полюсите | 4 |
| брой контакти | 4 |
| вид на експлоатация | електрически |
| тегло | 0,025 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| цвят на корпуса | бял |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| вид на експлоатация | механичен |
| за OEномер | 7H0927189 |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | механичен |
| за номер артикул | 330725 |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| размер на ключ | N/A |
| брой на полюсите | 4 |
| цвят на корпуса | бял |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| технически информационен номер | Circuit N.O./N.C. |
| вид на експлоатация | механичен |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| размер на ключ | N/A |
| брой на полюсите | 4 |
| цвят на корпуса | бял |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| технически информационен номер | Circuit N.O./N.C. |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой контакти | 4 |
| вид на монтаж | завинтен |
| включваща функция | девиаторен ключ |
| мярка на резбата | M12x1,5 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| вид на експлоатация | механичен |