| мярка на резбата | N/A |
| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| размер на ключ | N/A |
| регулируем | регулируем |
| брой на полюсите | 4 |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| технически информационен номер | Circuit N.O./N.C. |
| вид на експлоатация | механичен |
| за OEномер | 7L6945511 |
| вид на експлоатация | механичен |
| за номер артикул | 330545 |
| брой контакти | 4 |
| присъединителна техника | 4 x 2,8 mm |
| вид на експлоатация | механичен |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| вид на монтаж | пъхащ конектор |
| да се спазван инструкциите за монтаж | |
| материал | пластмаса |
| дължина | 90 mm |
| ширина | 37 mm |
| височина | 35 mm |
| тегло | 0,36 kg |
| брой контакти | 4 |
| цветна маркировка | черен/ сив |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| цвят на корпуса | бял |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| размер на ключ | N/A |
| брой на полюсите | 4 |
| цвят на корпуса | бял |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| технически информационен номер | Circuit N.O./N.C. |
| вид на експлоатация | механичен |