| присъединителна техника | 4 x 2,8 mm |
| вид на експлоатация | механичен |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| вид на монтаж | пъхащ конектор |
| да се спазван инструкциите за монтаж | |
| материал | пластмаса |
| дължина | 90 mm |
| ширина | 35 mm |
| височина | 30 mm |
| тегло | 0,032 kg |
| брой контакти | 4 |
| вид на експлоатация | механичен |
| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| включваща функция | превключвател |
| цвят | тъмно зелено |
| Следвайте предписанията на производителя на авотмобила | |
| брой на полюсите | 4 |
| брой на полюсите | 4 |
| вид на експлоатация | механичен |