| вид на експлоатация | механичен |
| брой на полюсите | 2 |
| вид на експлоатация | механичен |
| вид на експлоатация | механичен |
| мярка на резбата | M12x1.0 |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| присъединителна техника | 2 x 6,3 mm |
| мярка на резбата | M12 x 1 |
| вид на експлоатация | механичен |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1 |
| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| размер на ключ | 17 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | бял |
| технически информационен номер | Circuit N.C. |
| вид на експлоатация | механичен |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| размер на ключ | N/A |
| регулируем | регулируем |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| технически информационен номер | Circuit N.C. |
| вид на експлоатация | механичен |
| вид на експлоатация | механичен |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой контакти | 2 |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| мярка на резбата | M12x1 |
| размер на ключ | 14 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| вид на експлоатация | електрически |
| тип на задействане | задействане под налягане |
| тегло | 0,001 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| вид на експлоатация | електрически |
| тип на задействане | задействане под налягане |
| тегло | 0,001 kg |
| необходими бройки | 1 |
| присъединителна техника | 2 x 2,5 mm |
| вид на експлоатация | механичен |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| вид на монтаж | пъхащ конектор |
| материал | пластмаса |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой контакти | 2 |
| вид на монтаж | закопчан |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| паспортно напрежение | 12 V |