| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| размер на ключ | N/A |
| регулируем | регулируем |
| брой на полюсите | 4 |
| цвят на корпуса | черен |
| технически информационен номер | Circuit N.O./N.C. |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой контакти | 4 |
| вид на монтаж | закопчан |
| включваща функция | девиаторен ключ |
| паспортно напрежение | 12 V |