| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| вид на експлоатация | механичен |
| мярка на резбата | M10x1.0 |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | бял |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| мярка на резбата | M10 x 1 |
| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| размер на ключ | 14 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| технически информационен номер | Circuit N.C. |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| мярка на резбата | M10 x 1 |
| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| размер на ключ | 14 |
| брой на полюсите | 2 |
| технически информационен номер | Circuit N.C. |
| вид на експлоатация | механичен |
| вид на експлоатация | механичен |
| вид на експлоатация | механичен |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| вид на експлоатация | механичен |
| присъединителна техника | 2 x 6,3 mm |
| мярка на резбата | M10 x 1 |
| вид на експлоатация | механичен |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой контакти | 2 |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |
| мярка на резбата | M10x1 |
| размер на ключ | 14 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой контакти | 2 |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| вид на резбата | с метрична резба |
| мярка на резбата | M10x1 |
| размер на ключ | 14 |
| паспортно напрежение | 12 V |