| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| вид на експлоатация | електрически |
| тип на задействане | задействане под налягане |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| вид на експлоатация | електрически |
| тип на задействане | задействане под налягане |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | бял |
| вид на експлоатация | механичен |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| вид на експлоатация | механичен |
| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | червен |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,01 kg |
| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | бял |
| технически информационен номер | Circuit N.C. |
| вид на експлоатация | механичен |
| за номер артикул | 330060 |
| брой контакти | 2 |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,02 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| размер на ключ | N/A |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | бял |
| технически информационен номер | Circuit N.C. |
| вид на експлоатация | механичен |
| вид на експлоатация | механичен |
| вид на експлоатация | механичен |
| вид на експлоатация | механичен |
| за OEномер | 4534.52 |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | механичен |
| за номер артикул | 330681 |
| брой контакти | 2 |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330681 |
| вид на експлоатация | механичен |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой контакти | 2 |
| вид на монтаж | завинтен |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| ограничение за производител | 6DD 179 465-161 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой контакти | 2 |
| вид на монтаж | завинтен |
| включваща функция | нормално отворен ключ |
| цвят | червен |
| цвят | черен |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| вид на монтаж | завинтен |
| включваща функция | нормално отворен ключ |
| вид на експлоатация | електрически |
| цвят | червен |
| цвят | черен |
| паспортно напрежение | 12 V |