| вид на експлоатация | механичен |
| брой на полюсите | 4 |
| цвят на стъкло на светлините | черен |
| цвят на корпуса | зелен |
| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | червен |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | червен |
| вид на експлоатация | механичен |
| вид на експлоатация | механичен |
| брой контакти | 4 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с кабел |
| цвят на щекер | зелен |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| размер на ключ | N/A |
| регулируем | регулируем |
| брой на полюсите | 4 |
| цвят на корпуса | зелен |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| технически информационен номер | Circuit N.O./N.C. |