| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| размер на ключ | 19 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | бял |
| технически информационен номер | Circuit N.C. |
| вид на експлоатация | механичен |
| мярка на резбата | M12x1.5 |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| вид на експлоатация | механичен |
| присъединителна техника | 2 x 4,8 mm |
| вид на експлоатация | механичен |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| вид на монтаж | пъхащ конектор |
| за OEномер | 7682537 Fiat |
| материал | пластмаса |
| присъединителна техника | 3 x 4,8 mm |
| вид на експлоатация | механичен |
| включваща функция | превключвател |
| вид на монтаж | пъхащ конектор |
| материал | пластмаса |
| дължина | 53 mm |
| външен диаметър | 25,5 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| дължина на резбата | 38 mm |
| размер на ключ | 14 |
| размер на ключ | 19 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | бял |
| материал | пластмаса |
| вид на експлоатация | електрически |
| тип на задействане | задействане под налягане |
| дължина на болта под главата | 43 mm |
| тегло | 0,015 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| размер на ключ | 14 |
| регулируем | регулируем |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | бял |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| технически информационен номер | Circuit N.C. |