| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| вид на експлоатация | механичен |
| брой на полюсите | 2 |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 330549 |
| вид на експлоатация | механичен |
| присъединителна техника | 4 x 2.8 mm |
| вид на монтаж | пъхащ конектор |
| вид на експлоатация | механичен |
| брой контакти | 4 |
| материал | пластмаса |
| цвят | червен |
| обурудване на автомобила | за автомобили с темпомат |
| за номер артикул | 330526 |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | механичен |
| тегло | 0,020 kg |
| присъединителна техника | 2 x 2.8 mm |
| вид на експлоатация | механичен |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| вид на монтаж | пъхащ конектор |
| материал | пластмаса |
| цвят на корпуса | черен |
| вид на експлоатация | механичен |
| брой контакти | 4 |
| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| вид на експлоатация | механичен |
| обурудване на автомобила | за автомобили с темпомат |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0.025 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| размер на ключ | N/A |
| регулируем | регулируем |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | зелен |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| технически информационен номер | Circuit N.O. |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой контакти | 2 |
| вид на монтаж | байонет |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| паспортно напрежение | 12 V |
| вид на експлоатация | механичен |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| размер на ключ | N/A |
| регулируем | регулируем |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| технически информационен номер | Circuit N.C. |
| брой на полюсите | 2 |
| вид на експлоатация | механичен |
| вид на експлоатация | механичен |