| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.75 |
| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| размер на ключ | N/A |
| брой на полюсите | 2 |
| технически информационен номер | Circuit N.C. |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой контакти | 2 |
| вид на монтаж | завинтен |
| мярка на резбата | M12x1,75 |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| изпълнение на щекера | щекер-плоска клема |
| паспортно напрежение | 12 V |