| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| мярка на резбата | M10 x 1.25 |
| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| размер на ключ | 14 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| технически информационен номер | Circuit N.C. |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| мярка на резбата | M10 x 1.25 |
| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| размер на ключ | 14 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| технически информационен номер | Circuit N.C. |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой контакти | 2 |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| мярка на резбата | M10x1,25 |
| размер на ключ | 14 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| паспортно напрежение | 12 V |