| дължина | 57 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| дължина на резбата | 15 mm |
| размер на ключ | 22 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| материал | пластмаса |
| вид на експлоатация | електрически |
| тип на задействане | задействане под налягане |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |
| присъединителна техника | 2 x 6,3 mm |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| вид на експлоатация | механичен |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| вид на защита (IPкод) | IP 40 |
| допустимо натоварване при 12V | 14 A |
| допустимо натоварване при 24V | 8 A |
| размер на ключ | 22 |
| материал | пластмаса |
| дължина | 57 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| дължина на резбата | 15 mm |
| размер на ключ | 22 |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| материал | пластмаса |
| вид на експлоатация | електрически |
| тип на задействане | задействане под налягане |
| тегло | 0,01 kg |
| необходими бройки | 1 |