| вид на експлоатация | механичен |
| дължина | 62 mm |
| брой контакти | 4 |
| материал | пластмаса |
| вид на експлоатация | електрически |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на експлоатация | механичен |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| брой на полюсите | 4 |
| вид на експлоатация | механичен |
| дължина | 62 mm |
| брой контакти | 4 |
| материал | пластмаса |
| вид на експлоатация | електрически |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| размер на ключ | N/A |
| брой на полюсите | 4 |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| технически информационен номер | Circuit N.O./N.C. |