| присъединителна техника | 2 x 6,3 mm |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| вид на експлоатация | механичен |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| вид на защита (IPкод) | IP 40 |
| допустимо натоварване при 12V | 14 A |
| допустимо натоварване при 24V | 8 A |
| размер на ключ | 22 |
| материал | пластмаса |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1.5 |
| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| размер на ключ | 22 |
| брой на полюсите | 4 |
| цвят на корпуса | бял |
| технически информационен номер | Circuit N.C. |