| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| присъединителна техника | 2 x 6,3 mm |
| вид на експлоатация | механичен |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| за OEномер | 12 40 591 |
| материал | пластмаса |
| размер на ключ | 22 |
| брой контакти | 2 |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| вид на експлоатация | ръчен |
| присъединителна техника | 2 x 6,3 mm |
| мярка на резбата | M12 x 1 |
| вид на експлоатация | механичен |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| допустимо натоварване при 12V | 7 A |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със сребърни контакти |
| монтажен диаметър | 12,5 mm |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой контакти | 2 |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| размер на ключ | 22 |
| паспортно напрежение | 12 V |