| вид на експлоатация | механичен |
| мярка на резбата | M16x1.5 |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| външна резба | M16 x 1,5 mm |
| брой контакти | 2 |
| материал | пластмаса |
| вид на експлоатация | електрически |
| тип на задействане | задействане под налягане |
| тегло | 0,011 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 37 mm |
| ширина | 56 mm |
| височина | 22 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| мярка на резбата | M16 x 1.5 |
| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| размер на ключ | N/A |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | черен |
| технически информационен номер | Circuit N.C. |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,02 kg |
| мярка на резбата | M16 x 1.5 |
| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| размер на ключ | N/A |
| брой на полюсите | 3 |
| цвят на корпуса | бял |
| технически информационен номер | Circuit N.C./N.O. |