| вид на експлоатация | механичен |
| присъединителна техника | 2 x 4,8 mm |
| вид на монтаж | пъхащ конектор |
| материал | пластмаса |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| цвят | черен |
| вид на експлоатация | механичен |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | механичен |
| мярка на резбата | M10x1.25 |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| мярка на резбата | M10 x 1.25 |
| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| размер на ключ | 14 |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | бял |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| технически информационен номер | Circuit N.C. |
| вид на експлоатация | механичен |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| мярка на резбата | N/A |
| вид на експлоатация | ръчен (задвижване с крака) |
| размер на ключ | N/A |
| регулируем | регулируем |
| брой на полюсите | 2 |
| цвят на корпуса | бял |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| технически информационен номер | Circuit N.C. |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой контакти | 2 |
| вид на монтаж | байонет |
| включваща функция | нормално затворен ключ |
| паспортно напрежение | 12 V |